Üstün hizmet anlayışı ve detaycı yaklaşımı ile öne çıkan Kalyon Turizm, kurumsal turizm hizmetleri ve grup organizasyonları için Türkiye’nin lider kuruluşlarından birisidir.

Kalyon Turizm kurumsal müşterileri ve özel grup talepleri için deneyimli ekibi ile her türlü seyahat, tur programı, otel, uçak bileti rezervasyonları ve toplantı- etkinlik organizasyonları için hizmet vermektedir

Kurumsal ve Grup Seyahat Hizmetleri

 • Uçak Bileti
 • Yurtiçi- Yurtdışı Otel Rezervasyonları
 • .Vize İşlemleri ve Seyahat Sigortası
 • Yurtiçi ve Yurtdışı Bayi Gezi ve Toplantıları
 • Uluslararası Konferans ve Fuar katılımları
 • Araç ve Transfer Hizmetleri

Uçak Bileti

IATA üyesi olan Kalyon Turizm, deneyimli ve müşteri profilini yakından tanıyan satış kadrosuyla, en kısa sürede tüm havayolu şirketleri ile beklentiniz, alışkanlıklarınız ve tercihlerinize uygun en ekonomik ve güvenilir biçimde yurt içi ve yurt dışı noktalarına seyahat edebilmeniz için en uygun alternatifleri size sunacaktır.

Yurtiçi- Yurtdışı Otel Rezervasyonları

Münferit oda rezervasyonu taleplerinden grup rezervasyonlarına yurt içi ve yurt dışı konaklama hizmetleri için Kalyon Turizm kaliteli ve rekabetçi alternatifler sunar.

Vize İşlemleri ve Seyahat Sigortası

Deneyimli vize ekibi ile Kalyon Turizm tüm vize ve seyahat sigortası işlemleriniz için tam hizmet sunmaktadır. Başvuru formlarının doldurulmasından, randevu alınması ve vize görüşmelerine refakat edilmesine kadar tüm aşamalarda Kalyon Turizm vize ekibi süreci yürütmektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı Bayi Gezi ve Toplantıları

Kalyon Turizm etkinlik, incentive ve kongre organizasyonu deneyimi olan ekibi ile, kurumunuzun her türlü yurt içi ve yurt dışı bayi gezileri ve bayi toplantıları için hizmet vermektedir.

Kalyon Turizm olarak küresel tecrübemiz ile Türkiye, Akdeniz, Balkan, Avrupa Birliği ülkeleri, Ameriika başta olmak üzere tüm dünyada münferit ve grup seyahat ve toplantıları için en iyi hizmeti sunmaktayız. Tüm dünyada destinasyon tecrübesi ve güçlü ilişkileri ile Kalyon Turizm uluslararası toplantı ve insentiv ihtiyaçlarınıza en iyi ve en özel alternatif ve çözümleri üretir.
Kalyon Turizm bayileriniz, müşterileriniz ve şirket çalışanlarınız için en eşsiz ve unutulmaz seyahat programlarını organize eder.

 • Destinasyon Seçimi ve Yönetimi
 • Yurt içi ve Yurt dışı program ve tur önerileri
 • Uçak- Vize- Sigorta Hizmetleri
 • Yerel tur ve hizmetler
 • Motivasyon Programları
 • Ekip Faaliyetleri ve Aktiviteleri

Uluslararası Konferans ve Fuar katılımları

Kalyon Turizm olarak küresel tecrübemiz ile Türkiye, Akdeniz, Balkan, Avrupa Birliği ülkeleri, Amerika başta olmak üzere tüm dünyada uluslararası kongre, konferans ve fuar katılımları için VIP ve gruplar için hizmet sunmaktadır.

Araç ve Transfer Hizmetleri

Kalyon Turizm yurt içi ve yurt dışı transfer ve araç kiralama hizmetleri için her destinasyonda en iyi tedarikçiler ile çalışarak her türlü bütçe ve talebe uygun alternatifleri sunar.

Lüks otobüs hizmetleri, Lüks sınıf sedan araçlar, Limuzin Kiralama, Klasik spor araçlar, deniz uçakları, helikopter, özel jet ve yat kiralamaya kadar tüm VIP ve lüks araç hizmetleri için Kalyon Turizm hizmet vermektedir.