Kalyon Turizm

Kalyon Turizm, kurumsal müşterilere ve gruplara yurt içi ve yurtdışı seyahat organizasyonları, etkinlik ve toplantıları için hizmet veren IATA üyesi bir seyahat acentesi, destinasyon ve etkinlik yönetim firmasıdır. 

45 yılı aşkın süredir Türk Turizminin köklü markaları arasında yer alan Kalyon Turizm Grubu bünyesinde, 2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Kalyon Turizm mükemmeliyetçi vizyon ile hareket eden ve  uluslararası tanınırlığı olan profesyonel bir ekip ile Türkiye’nin önde gelen şirket ve kurumlarına hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Her türlü ve boyutta seyahat programı, toplantı ve etkinlik organizasyonu için müşterilerimizin ekibinin ayrılmaz bir parçası olarak görünmek isteriz

Misyonumuz

Müşterilerimizin toplantı, etkinlik ve seyahat gibi organizasyonlarının planlama ve yürütülmesi aşamalarında sürdürülebilir ve ekolojik sisteme saygılı çevre dostu ilkeler ile yaratma, yürütme ve yönetme süreçlerine katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

Üstün müşteri hizmeti, sofistike proje yönetim sistemleri , yaratıcılık ve yönetimde esneklik, kuvvetli iletişim, birçok alan ve sektörde bilgi ve tecrübe birikimi, teknolojiye bağlılık, çevre ve sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluktur.

Kalyon Turizm İlkeleri

  • Kalyon Turizm her türlü seyahat ve organizasyon ihtiyaçlarınıza stratejik çözüm ortağı olarak katılım sağlar.
  • Destinasyon uzmanlarımız ile her türlü organizasyona yaratıcı çözümler sunar ve kesintisiz proje yönetimi anlayışı ile yaklaşırız.
  • Kalyon Turizm tüm ihtiyaçlarınız için doğrudan bağlantı sağlar.
  • Tüm Türkiye ve dünyada seyahat ve toplantı organizasyonlarınız için tecrübeli ve uzman personel konusunda Kalyon Turizm’e güvenebilirsiniz.
  • Kalyon Turizm Grubu olarak yarım asırlık turizm tecrübemiz ve bugüne kadar paydaşlarımız ve tedarikçilerimiz ile inşa ettiğimiz güvene dayalı ilişkiler ile müşterilerimize kalite, süreklilik ve ekonomik çözümler sunarız.