İŞTİRAKLERİMİZ

Kalyon Hotels


KALYON HOTEL ISTANBUL


47 yılı aşkın geçmişi ile İstanbul ‘un en köklü otellerinden biri olan Kalyon Hotel , Sultanahmet Cami , Ayasofya , Topkapı Sarayı gibi bir çok tarihi mekana yürüme mesafesinde olup eşsiz bir deniz manzarasına sahiptir. 110 odanın hepsi yenilenmiş olup , 10 kişiden 700 kişiye kadar kullanılabilen 5 farklı toplantı salonu mevcuttur. Kalyon Restaurant’ın , 200 kişiye kadar açık ve kapalı alanı mevcuttur.


KALYON HOTEL ÇEŞME

Kalyon Hotel Çeşme , Ilıca’nın en göz alıcı noktasında bulunan bölgenin en lüks otelidir. Nisan 2015 itibari ile hizmete girecek olan ve  her türlü lüks ve konfor düşünülerek tasarlanan butik otelin 28 ile 52 metrekare arasında değişen 4 tip odası bulunuyor. Özel tasarım mobilyalar ile dizayn edilen otelin, giriş katında yer alan mekân da cafe-restoran- bar olarak hizmet verecek.


REJİ EVENT VENUE İSTANBUL, REJİ ETKİNLİK MEKANI

Etrafı İstanbul'un tarihi surları ile çevrili, toplam alanı, 1100 metrekare olan, 676 metrekarelik kısmı 30 saniye içinde aşırı güneş ya da yağmura karşı tentelerle kapanabilen Reji Etkinlik Mekanı, 100 kişiden 700 kişiye varan etkinliklere imkan sağlayan yapısı ile toplantı, seminer, konferans, banket, resepsiyon ve kokteyl gibi bir çok organizasyon için hizmet vermektedir. Etrafında bulunan katlanabilir cam sistemi ve yerden ısıtma sistemi ile 12 ay boyunca kullanılabilmektedir.
Konu hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın..